NOVINKY

S potěšením oznamujeme, že naše nová pobočka, již 23. v Praze, byla slavnostně otevřena v základní škole Milíčov! Pásku přestřihl pan ředitel školy spolu s předsedou studentského parlamentu, a tak společně zahájili novou éru občerstvení pro studenty a zaměstnance. Jejich přítomnost podtrhla význam této události.

Síť ReFresh Bistro rozšiřuje své působení a hledá nové partnery pro spolupráci. S více než 65 pobočkami po celé ČR přinášíme do škol a veřejných prostorů chutné a kvalitní pokrmy za přijatelné ceny. 🍔 Pokud máte zájem o podnikání ve školních bistrech, náš článek vám poskytne všechny potřebné informace.

ReFresh Bistro se neustále rozšiřuje a s potěšením informujeme o otevření naší 65. pobočky v Základní škole Josefa Hlávky v Přesticích. Studenti, učitelé a pracovníci školy se mohou těšit na pestrý výběr čerstvého a chutného jídla, které nabízíme v naší bistru.

V článku na iDnes.cz si můžete přečíst o cestě Marka Lefflera a úspěších sítě ReFresh Bistro, která dnes zahrnuje přes 30 vlastních a přes 30 franšízových poboček po celé ČR. Díky svému inovativnímu přístupu a nasazení se nám daří přinášet kvalitní a chutné svačinky do škol po celé zemi.

V článku se dozvíte o jeho úspěchu s franšízovou sítí ReFresh Bistro a jeho inovativním přístupu ke stravování studentů. Pan Aleš provozuje devět bister na středních školách a sdílí své zkušenosti s tím, jak dosáhl úspěchu a jaké plány má do budoucna. Přečtěte si celý rozhovor a zjistěte více o jeho podnikání a o roli podpory franšízora v jeho...