Náš příběh

PRACUJEME. ROSTEME. ROZVÍJÍME.

Náš nový unikátní koncept školního bistra zavádí profesionalitu, příjemné prostředí s kvalitní personálem a širokým výběrem (nejen) do středních škol. Hlavním cílem tohoto projektu je vytvoření skvělého zázemí pro stravování studentů za přijatelné ceny.


Naše vize. Prostřednictvím zkušenosti a nejlepšího prozákaznického přístupu, dosáhnout výrazného zlepšení kvality služeb pro české studenty.

Denně čerstvé. V naší nabídce naleznete denně širokou nabídku od čerstvého pečiva přes zapečené toasty po domácí jogurty.

Široká nabídka. Každému zákazníkovi vycházíme vstříc a proto v našem sortimentu naleznete velký výběr nápojů, baget, pečiva, chlazených i čerstvým potravin, balené ale také třeba točené a teplé nápoje.

Jsme tu pro Vás. Naším cílem je být součástí života našich zákazníků a proto děláme vše pro jejich spokojenost. Jedním z faktorů je prodloužená otevírací doba. Jsme tu pro Vás a věříme, že jste s námi spokojeni.

Rychlá obsluha. Víme, že "čas jsou peníze" a v krátkých přestávkách toto platí dvojnásob. Děláme vše pro to, abychom dokázali co nejvíce naší obsluhu zrychlit a obsloužit tak každého, kdo k nám přijde strávit svůj drahocenný čas a nakoupit si.

Naši lidé

TO JSME MY. JEDEN TÝM.


Jsme skvělý kolektiv nadšených, duchem mladých lidí, které jejich práce baví a vždy jsou připraveni vyhovět Vašim požadavkům. To jsme my. Jeden tým.

Standard člena týmu: Každý z nás prochází širokým procesem prověřování. Čistý trestní rejstřík samozřejmostí.  

Hledáme nové členy týmu

NEVÁHEJTE A PŘIDEJTE SE K NÁM